odpočívadlo Rudná - fastfood, ubytování

studie zastavitelnosti, 2010       spolupráce: Robert Hu

Pozemek se nachází v katastrálním území Dušníky u Rudné, okres Praha-západ, při dálnici D5 ve směru na Prahu. V současné době se na přilehlých pozemcích nachází fungující čerpací stanice se zázemím a objekty rychlého občerstvení s parkováním.

Studie řeší možnosti využití a rozšíření nabízených služeb v části území přiléhající k areálu v severní části pozemků o celkové rozloze cca 10 tisíc m2. Záměrem investora je vybudování samostatného areálu se zázemím pro motoristy, který bude dopravně a provozně propojený se stávající čerpací stanicí. V areálu vznikne restaurační zařízení pro rychle občerstvení s doplňkovým prodejem a službami (květiny, tabák, sezónní zboží) a dále ubytovací část motelového typu. Návrh vychází z požadavku na co nejplynulejší napojení na provoz čerpací stanice. Pro dopravní obsluhu areálu je navržena nová účelová komunikace, částečně jednosměrná s jedním vjezdem a jedním výjezdem do areálu.

 

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript                  www.architekt-klozar.cz                 tel.: 604 527 086